Online Teknik Servis Takip Programı
search
  • Online Teknik Servis Takip Programı

Online Teknik Servis Takip Programı

₺7.500,00

Online teknik servis takip programı ile cari hesapların, servis işlemlerinin ve tamire gelen cihazların takibini kolayca yapabilirsiniz. Müşterilerin cari kaydını ve bakiye hareketlerini tutabileceğiniz, alış ve satış faturaları ve gelir gider kartları ile birlikte ön muhasebe kayıtlarını tutabileceğiniz online bir programdır. Teknik servis takibi yazılımı Android, İphone, tablet ve bilgisayarınızda sorunsuz çalışır, istediğiniz her yerden kontrol sağlayabilirsiniz.

Lisans Türü: Sadece Lisans
Adet
STOKTAN AYNI GÜN KARGO

  Güvenli alışveriş

teknoesnaf.com güvenliğiniz için SSL sertifkası kullanır.

  Ücretsiz Kargo

999 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

  Toptan Satış

Toplu alıma özel koli bazında fiyatlar.

Bilgisayar için İNDİR

Android için İNDİR

Teknik Servis Takip Programı Özellikleri

Servis Kayıtları

Yeni servis ekleme, düzenleme , personel atama , cihaz atama gibi seçeneklerle yönetilebilir servis kayıtları.

Detaylı Servis Kaydı Arama

Girilen bilgilere göre ad, soyad, firma, telefon, fiş no, servis no, barkod gibi detaylı arama seçenekleri ile istenilen kayıtları listeleyebilme.

Ajanda

Takvim ekranı ile planlanan teknik servisleri tarihlere göre kolayca takip edebilme.

Mobil İmza

Müşteriden alınan mobil imza ile müşteri onayı alma ve dijital olarak saklama imkanı. Müşterinize ürün teslim ederken telefon veya tabletten imza attırabilirsiniz.

Müşteri Takip Ekranı

Müşterileriniz panel üzerinden cihazıyla ilgili son bilgilere ulaşabilir, cihazlarının son durumunu online olarak takip edebilirler.

Cari Takibi

İstenilen sayıda cari kaydı eklenebilir, bakiye bilgileri ile beraber girilen filtreye göre listelenebilir.

Stok Takibi

Kayıtta olan her stoğun geçmiş hareketlerini görebilir, stoklarda düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kasa Takibi

Tahsilat ve ödeme bilgilerini girerek isterseniz kasa takibi yapabilirsiniz. Girilen bilgilere göre arama yapabilirsiniz.

Alım - Satım / Fatura İşlemleri

Seçilen cariye alış ve satış faturaları kesebilir, seçilen stokların alım ve satış işlemleri yapılabilir.

Gelir Gider Ekleme

Açılan kartlara göre günlük masrafları, yemek giderlerini ve gelirleri ekleyebilme özelliği.

Veresiye Defteri

Alacak ve verecek bilgilerini detaylı olarak girebilme, ve borç takibi yapabilme özelliği.

Personel Yönetimi

Sisteme istenilen sayıda personel ekleyebilir, bunlara kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kendi işelmlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Yetkilendirme Sistemi

Detaylı yetki sistemi ile sistemdeki personellere izin verilecek işlemleri seçebilirsiniz.

Hatırlatmalar

İleri tarihte yapılacak işlemlere hatırlatma ekleyerek zamanı gelince bildirim alabilirsiniz.

Bildirimler

Yeni eklenen servis kayıtları, mesajlara ait bildirimleri alarak sistemi takip etmeniz kolaylaşır.

Sistem İçi Mesajlaşma

Personeller birbirlerine mesaj gönderebilir, mesaj alabilirler. Dilerseniz toplu olarak diğer personellere mesaj gönderebilirsiniz.

Barkodlu Satış

Yedek parça ve ürünlerinizi barkod okuyucu ile okutarak hızlı bir biçimde satabilir, barkod ile okutarak faturaya ekleme yapabilirsiniz.

Sms Bilgilendirme Sistemi

Müşterilerinize kendi firma isminizin başlığı ile "Cihazınızın tamiri yapılmıştır, teslim alabilirsiniz.", "Cihazınızın son durumunu bu adresten takip edebilirsiniz" gibi smsler gönderebilirsiniz.

Barkod Etiket Yazdırma

Cihazların üzerine yapıştırmak için termal yazıcınız ile barkod ve etiket baskısı alabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme

Yaptığınız tüm değişiklikler anında sunucu veritabanımızda güncellenir, bilgisayar veya harddiskiniz bozulsada, internet olan her yerden ve her cihazdan sisteme erişebilir ve sürekli yedekli çalışmış olursunuz.

Tüm Cihazlarla Uyum

Sahadaki personeliniz cep telefonu yada tabletinden servis işlemi yapabilir. Bulut sunucu sistemi ile sahada telefonla yapılan işlem aynı anda ofisinizdeki bilgisayarda görüntülenir.

Yazdırılabilir Formlar

Kayıt formu, kabul fişi, teslim formu vb. formları yazıcınızdan çıktı alabilir, pdf olarak indirilebilirsiniz. Sistem üzerinden müşteri onay imzasını tablet yada cep telefonu gibi dokunmatik cihazlardan alabilir ve forma otomatik ekletebilirsiniz.

Email Entegrasyonu

Mail bilgilerinizi kullanarak ister tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır mesajlar göndrebilirsiniz.

Sms Entegrasyonu

İster tek ister toplu olarak seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları gönderebilirsiniz. Cihazın işlemi tamamlandığında, müşterinizi aramanıza gerek kalmadan müşterinize sms gönderilir.

Whatsapp Entegrasyonu

Seçilen carilere özel veya şablondan hazır sms mesajları gönderebilirsiniz. Cihazın işlemi tamamlandığında, müşterinizi aramanıza gerek kalmadan müşterinize Whatsapp mesajı gönderilir.

Yüksek Güvenlik ve Teknoloji

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Türk Telekom'a ait Gayrettepe veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 4x10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde sistemimiz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar. Sunucularımızda 7/24 bina güvenliği, 7/24 gözlemleme, yangın tespit ve önleme sistemi bulunmaktadır. Sunucularımızın bulunduğu alanda manyetik kartlı ve parmak izi kontrollü giriş ve yüksek güvenlik standartları sağlanmaktadır. Sunucularımızın %99.9 erişim garantisi bulunmaktadır.

İçe / Dışa Aktarma

Carilerinizi, stoklarınızı ve servis kayıtlarınızı istenilen düzende dışa excel dosyası olarak aktarabilir ve excel dosyanızdan bilgileri tekrar içe aktarabilirsiniz.

Paket Türleri Nedir?

Sadece Lisans (Alan Adı ve Hostingim Var)

Kendi web sitenizde program kullanmak isterseniz (ornektelefonservis.com gibi), Alan adınız ve hostinginiz varsa sadece lisans satın alarak, 1 adet alan adına lisans tanımlatarak ömür boyu belirlediğiniz alan adı üzerinde programı kullanabilirsiniz. siteisminiz.com/servis yada servistakip.siteisminiz.com gibi direk anasayfanız haricinde kurulum yapılabilmektedir. Bu pakette sadece program lisansını satın almış olacaksınız.

Her Şey Dahil (Lisans+Domain+Hosting)

Yine kendi web sitenizde yada alan adınızda programı kullanmak isterseniz (ornekkombiservisi.com gibi) ama alan adı ve hostinginiz yoksa istediğiniz bir alan adı ile sunucumuzda size hosting sağlayarak tüm paketi alabilirsiniz. siteisminiz.com/servis yada servistakip.siteisminiz.com gibi direk anasayfanız haricinde kurulum yapılabilmektedir. Bu pakette 1 adet 1 yıllık .com alan adı,1 yıllık hosting ve program lisansını satın almış olacaksınız.
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.